Zakup licencji, cena na programy Omegas Reader i umowa na użytkowanie programów.

Opisy, instrukcje, informacje o nowych wersjach.
Zablokowany
cubik2k
Administrator
Posty: 342
Rejestracja: sobota 16 gru 2017, 17:18
Lokalizacja: Mielec
A car: Skoda Fabia II
LPG ECU: TECH 324 OBD
Injectors: Dragon Silver
Nozzles: 2.2
Engine volume: 1400
Horse power: 86
Engine code: CGGB
Production date: 2013

Zakup licencji, cena na programy Omegas Reader i umowa na użytkowanie programów.

Post autor: cubik2k » wtorek 06 sie 2019, 20:22

W ofercie są 4 warianty programu obsługującego sterowniki 3-4 cyl. i 5-6-8 cyl :
1. Omegas Reader - dla sterowników zwykłych Omegas
2. Eurogas Reader - dla holenderskiego klona Omegasa
3. Opel Omegas Reader - dla sterowników dedykowanych do silników opla (niemiecka wersja omegasa)
4. Omegas EVO Reader - dla sterowników Omegas EVO - wersja eksperymentalna, działająca dla firmware w wersji 9.50 i 10.5

Programy Omegas Reader w wersji pełnej zarejestrowanej są aplikacjami odpłatnymi.

Ceny za nabycie odpowiedniej ilości kluczy licencyjnych, niezależnie od rodzaju programu, kształtują się następująco:
1 szt. - 99 zł
2 szt. - 158 zł
3 szt. - 207 zł
4 szt. - 256 zł

Jednorazowo można nabyć maksymalnie 4 szt.

Przy większej ilości, proszę wygenerować odpowiednie klucze rejestracyjne i wysłać je do mnie w jednej wiadomości PW.
Jednorazowe nabycie dowolnej ilości (max 4 szt.) polega na wysłaniu w tej samej wiadomości odpowiedniej ilości kluczy rejestracyjnych i zrealizowaniu wpłaty w kwocie odpowiadającej ilości zakupionych kluczy licencyjnych.

W przypadku nabycia kolejnej licencji na ten sam adres email i nazwę użytkownika, cena odpowiednio się zmniejsza jak przy nabyciu drugiej lub trzeciej licencji, czyli:
koszt drugiej licencji: 59zł
koszt trzeciej, czwartej... itd. licencji: 49zł każda kolejna

Zasada ta obowiazuje np. w przypadku, gdy zepsuje się komputer, dla którego została już wcześniej kupiona licencja. Wtedy trzeba dokonać zakupu nowej licencji na zasadach jak powyżej (na ten sam adres email i użytkownika).


Dla zapoznania się z obsługą i działaniem programu przed zakupem zapraszam do skorzystania z wersji demonstracyjnych:
viewtopic.php?f=24&p=823#p823

oraz zapoznaniem się z instrukcją, opisującą wymagania oraz cechy i funkcjonalności programu w wersji pełnej, zarejestrowanej.


W celu uzyskania programu należy uruchomić program w wersji DEMO na tym komputerze, który ma służyć do diagnostyki. Następnie kliknąć przycisk "Zarejestruj program", wypełni odpowiednie pola edycyjne i wygenerowac plik rejestracyjny *.zip. W dalszej kolejności, wygenerowany plik wysłać do użytkownika cubik2k poprzez prywatną wiadomość na tym forum (https://omegas-reader.fmx.pl)
memberlist.php?mode=viewprofile&u=2


Używając wersji demonstracyjnej i kupując wersję zarejestrowaną zgadzasz sie z warunkami poniższej umowy licencyjnej:


Warunki umowy licencyjnej użytkownika

Umowa licencyjna programu "Omegas Reader" i jego wariantów: "Eurogas Reader", "Opel Omegas Reader", "Omegas EVO Reader" oraz wersje demonstracyjne tych programów i program "Sidgen".

Instalując tę aplikację przyjmujesz do wiadomości poniższe postanowienia.

Program jest rozpowszechniany „jak jest”.

Autor programu nie odpowiada za jego błędne działanie, nie udziela żadnych gwarancji, obietnic, ani zapewnień na to oprogramowanie.
Autor nie bierze na siebie jakichkolwiek reklamacji na temat błędnego działania programu. Reklamacje mogą zostać rozpatrzone, ale nie ma gwarancji na ich rozwiązanie. Programu używasz na własne ryzyko. Autor nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych, szkody, utratę zysków lub jakiekolwiek inne straty wynikłe z używania lub niemożności użycia programu.

Twórca programu informuje, że została on napisany wyłącznie jako hobby oraz w celu pogłębiania swojej wiedzy związanej z programowaniem.

Program jest rozprowadzany odpłatnie (za wyjątkiem wersji demonstracyjnych), rejestrowany do użycia na jednym komputerze, na którym wygenerowany zostanie klucz rejestracyjny.

Program w wersji zarejestrowanej można używać dożywotnio na komputerze, na którym został zarejestrowany, pod warunkiem, że nie zaszła wymiana jakichkolwiek podzespołów komputera. W przypadku zmiany podzespołów komputera lub wymiany komputera, licencja w postaci pliku *.lic przestanie być aktywna. Użytkownik może dokonać kolejnego zakupu po obniżonej cenie (na zasadach jak zakup kolejnej licencji) pod warunkiem podania tych samych danych w formularzu rejestracyjnym zainstalowanym w wersji demo.

Zakupione licencje nie podlegają zwrotowi.

Autor programu nie udziela gwarancji na aktualizacje programu, jednak jeśli pojawią się, to w zależności od typu posiadanego klucza licencyjnego, może pojawić się możliwość odpłatnego lub nieodpłatnego zaktualizowania programu do wyższej wersji.Program może być wykorzystywany w celach domowych jak i komercyjnych.
Zabrania się dekompilacji, deasemblacji, odtwarzania kodu źródłowego, tworzenia oprogramowania opartego na niniejszym programie.

Nie wolno również rozprowadzać tego programu w celach zarobkowych, zarówno wersji zarejestrowanej jak też wersji demo.

Autor zezwala na nie zarobkowe (nieodpłatne) rozprowadzanie programu w wersji demonstracyjnej. Stosownym byłoby przed jego publikacją w dowolnym miejscu poinformowanie mnie o danych fakcie.Warunki niniejszej umowy mogą ulec zmianie w dowolnej chwili bez uprzedniego poinformowania.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości